Tauzen RUN za nami!

Cieszymy się, że Tauzen RUN – pierwszy wirtualny bieg po Osiedlu Tysiąclecia cieszył się takim powodzeniem, uczestnicy byli bardzo zadowoleni, pytali o kolejne edycje. W naszym wirtualnym biegu wzięło udział 150 osób, co ze względu na zaistniałą sytuację uważamy za spory sukces. Bieg był pierwszą edycją, mamy nadzieję, że następny uda nam się przygotować już realnie.

Ciekawostka: w naszym wydarzeniu na dystansie 10 km nordic walking brała udział Pani Julia Zięba (mieszkanka naszego osiedla), która może pochwalić się tytułami: Mistrzyni Polski w Mistrzostwach Polski Nordic Walking w Żołędowie gmina Osielsko na 5 km w 2015 roku, na 10 km w 2018 i 2019 roku. W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski, organizowanej przez Polską Federację Nordic Walking Pani Julia Zięba zajmuje 1 miejsce.

Drugą bardzo utytułowaną osobą, biorącą udział w naszym wydarzeniu jest Pani Aleksandra Raczyńska, zwana „Królową polskiego Nordic Walking”. Ma na swoim koncie mistrzowskie tytuły zdobyte w kraju i za granicą, jest instruktorką i sędzią nordic walking.

Do zobaczenia na ścieżkach Tysiąclecia!