Rozdaliśmy ponad 200 maseczek!

6 maja 2020 r. odbyła się akcja rozdawania maseczek mieszkańcom Osiedla pod naszą Siedzibą przy ulicy Piastów 8.

W pierwszej kolejności chcieliśmy serdecznie podziękować tym, bez których dzisiejsza akcja zwyczajnie nie byłaby możliwa – wszystkim mieszkańcom szyjącym maseczki.

To właśnie Wasza ciężka praca na rzecz innych pozwoliła nam przekazać ponad 200 maseczek wielorazowych dla mieszkańców Osiedla Tysiąclecia !

To przecież nie wszystko – akcja trwa i patrząc po odzewie jest potrzebna. Widać było szczerą wdzięczność i nierzadko zaskoczenie, że ktoś może coś dla innych zrobić od serca, za darmo – serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również zaangażowanym Radnym RJP, tym, którzy akcję rozpoczęli, koordynowali, zdobyli lub wręcz zakupili materiały, rozdawali szyjącym, a później zbierali gotowe maseczki. Dzisiejsze rozdawanie było tylko tylko zwieńczeniem kilku tygodni Waszych działań.

Akcja wcale się nie skończyła. Wciąż mamy materiały, wciąż szukamy dostępu do nowych. Najbardziej potrzebni są chętni do szycia.

Jeśli możecie – zgłaszajcie się do nas, przez FB, lub pod numerem telefonu: 601 427 435. Równolegle prowadzona też jest akcja skierowana dla seniorów – Organizowana przez Katowicki Urząd Miasta „Maseczka dla Seniora”. Pozdrawiamy serdecznie, Trzymajcie się zdrowo!