I edycja konkursu fotograficznego już za nami :)

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a pozostałym osobom, które nadesłały swoje prace bardzo dziękujemy za zainteresowanie i wzięcie udziału w tym wydarzeniu.

Bardzo prosimy, by w kolejnej edycji konkursu dokładnie zapoznać się z regulaminem i nadsyłać wraz ze zdjęciami wszystkie wymagane dane.

Prosimy także, by zwrócić uwagę, czy w mailu oprócz danych dołączyliście również … zdjęcia 🙂 Tak, to nie żart. Od jednej z uczestniczek otrzymaliśmy kompletne dane, ale bez fotografii. Z kolei inna osoba przesłała nam zdjęcia, lecz bez jakichkolwiek wymaganych informacji.

Przypominamy, że Konkurs adresowany był do mieszkańców Osiedla Tysiąclecia. Niemniej jednak bardzo dziękujemy za zainteresowanie nim i nadesłanie prac przez osoby, które nie mieszkają na naszym Osiedlu. Niektóre z tych prac niezwykle nam się podobały, jednak ze względów formalnych nie mogły zostać zakwalifikowane do Konkursu.

Ale nie zrażajcie się drodzy Nie-Mieszkańcy, w kolejnej edycji być może zmienimy nieco formułę i dodamy nową kategorię specjalnie dla Was!

Przypominamy, że wszystkie prace możecie też zobaczyć w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Tysiąclecia 5 od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 19:00 🙂