Wielkie sprzątanie lasu

Nasze Osiedle to perełka architektury mieszkaniowej. Samo w sobie jest samowystarczalne. Mamy tu żłobki, przedszkola i szkoły, sporo sklepów i całej infrastruktury, która na co dzień pozwala nam załatwić tu wszystko. Ale nie samym betonem tu żyjemy. Mamy zbiorniki wodne, skwery i miejsca do relaksu.

Ale czy zdajecie sobie sprawę, że mamy na Osiedlu Tysiąclecia także las? Może nie jest tak wielki jak Puszcza Białowieska i nie tak magiczny, jak Stumilowy Las Kubusia Puchatka, ale jest tak blisko, że warto o nim wiedzieć i trochę o niego zadbać.

Jako Rada Jednostki Pomocniczej Nr 9 chcielibyśmy Państwa zaprosić w najbliższą sobotę 26 września do wspólnej akcji sprzątania tego ciekawego miejsca, z którego na co dzień korzysta wielu mieszkańców.

Akcja odbędzie w sobotę 26.09.2020 w godzinach 10:00 – 15:00.

Spotykamy się przy wejściu do lasu przy przejściu dla pieszych (położonym najbliżej Zespołu Szkół Nr 3).

Jako organizator zapewniamy worki na śmieci oraz rękawice ochronne.

Zachęcamy do udziału całe rodziny. Będzie okazja poznać ten uroczy zakątek, a także porozmawiać o sprawach naszego Osiedla z radnymi Rady Jednostki Pomocniczej.

Do zobaczenia w sobotę 26.09.2020.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz w wydarzeniu na Facebook: https://www.facebook.com/events/425090518470174